Ripsmepikenduste baaskoolitus

Koolituse eesmärgiks on koolitada professionaalseid ripsmetehnikuid, kes peale koolitust on võimelised konkureerima tööturul, pakkudes kvaliteetset teenust. Koolituse viib läbi 8-aastase aktiivse kogemusega mitmeid võistluseid võitnud meister Kristiina Šteinbacht.

Baaskoolitus on 2-päevane, kus kahe koolituspäeva vahel on kaks nädalat. Esimesel päeval läbitakse teooria ning praktika, mille käigus tehakse modellile klassikaliste ripsmepikenduste paigaldus. Teisel päeval korratakse vajalikke teooria osi ning läbitakse teoreetiline ja praktiline osa teostamaks klassikaliste ripsmepikenduste hooldus.  

Koolituse teooria käigus õpitakse ripsmete anatoomiat (vajalikkus, ehitus, faasid jm), hügieeni ja ohutusnõuete tagamist ning tutvutakse erinevate töömaterjalide, -vahendite ja -võtetega.  

Praktilise osana õpitakse valima õiget modelleeringut (stiil, pikkus jm), korrektselt kasutama geelpatju, naturaalsete ripsmete ettevalmistust pikendusteks, liimi valimise ja kasutamise ABC-d, õigeid töövõtteid jm.  

Koolituse läbijale väljastatakse sertifikaat. 

Koolituse kestvus on 13h ning maksumus on 550€ (sisaldab stardikomplekti).

Lisa ostukorvi100 €