Volüümripsmete koolitus (esmane)

*PS! Vajalik eelnev baaskoolitus

Koolituse eesmärgiks on koolitada professionaalseid ripsmetehnikuid, kes peale koolitust on võimelised konkureerima tööturul, pakkudes kvaliteetset teenust. Koolituse viib läbi 8-aastase aktiivse kogemusega mitmeid võistluseid võitnud meister Kristiina Šteinbacht.

Esmane volüümripsmete koolitus on mõeldud tegutsevale tehnikule, kes on eelnevalt läbinud klassikaliste ripsmete (baas)koolituse ning ei ole volüümripsmete paigaldamist varem õppinud. 

Esmane volüümripsmete koolitus on 2-päevane, mille käigus õpitakse volüümripsmete paigaldamiseks vajalikku teooriat (sh käiakse üle varasemalt õpitu) ning teostatakse praktika. Koolituse esimesel päeval läbitakse teooria ning õpitakse ning harjutatakse lehvikute tegemist. Koolituse teisel päeval teostatakse praktiline töö modellil. 

Koolituse käigus õpitakse süvitsi ripsmete modelleerimist – tutvutakse erinevate efektidega ning õpitakse valima õiget stiili, pikkust, kaarduvust, raskust, tihedust jm. Samuti õpitakse erinevate lehvikute tegemisega erinevate efektide saavutamist. 

Koolituse kestvus on 13h ning maksumus on 550€ (sisaldab stardikomplekti).

Lisa ostukorvi100 €