Meist

Ilusalongist

Mõnusalt moodne, hubane ning innovatiivne Nail Beautique Ilustuudio ootab Sind Tartu südames!

Asume Tartu kesklinnas aadressil Raatuse 83, kus suured vitriinaknad avanevad otse tänavale ning lausa kutsuvad meile külla.

Tartu ühes uuenduslikumas salongis ootavad Sind külla kosmeetik, jumestuskunstnik, küünetehnikud, ripsmetehnik ning administraator, kes soovivad sulle pakkuda elamust!

Uhkusega võime öelda, et oleme Eesti ühtede suurimate ilubrändide esindussalongiks – myMagic by Trendnails küünetooted ja Col Du Marine merekollageen.

myMagic on tegutsenud juba aastast 2014, varasemalt on tuntud ka lihtsalt TrendNails nime all. myMagic TrendNails on enamasti küünetehnikute jaoks loodud bränd, mis pakub kõrge kvaliteediga tooteid ning professionaalseid koolitusi teadlikule tarbijale. Tänu suurele nõudlusele on myMagic loonud tooteid ka kodukasutajatele – eelkõige Luxury sari. Eesmärk on tagada kaunid ja vastupidavad tulemused kõigile küünetüüpidele, võimaldades oma klientidel hoida kõrgeid standardeid ja head mainet.

Meil Lyan OÜ-s on ambitsioonikas missioon luua igale inimesele võimalus kogeda merest pärit koostisosade kasu tervisele. Col Du Marine™ on Merekollageeni Peptiidide pulber selle parimal kujul. Mikrograanulitena, madala molekulmassiga, täiesti neutraalne ja lahustub täielikult teie lemmikjoogis. Lisaks ei vaja täiendavaid koostisosi, et viia merekollageeni jõud sinna, kus seda kõige rohkem vajatakse - nahal, juustel, küüntel ja kõhredel keha enda kollageeni tootmise taastamiseks ning teie lemmikuks heaolu tagavaks ja vananemisvastaseks tooteks saamisel.

Tule ja lase end hellitada meie professionaalide käe all!